IntoNation Cover Image
IntoNation Profile Picture
121 Members

РОЗКАЖИ МЕНІ ПРО СВІЙ КРИМ...

Розмова з кримцем, який знає, що Крим був українським ще тоді, як Росії й не існувало. Кримцем, який не відцурався ні Революції Гідності, ні російсько-української війни на Сході України.

#Крим #Крим_це_Україна #АТО #ООС #Революція_Гідності #борці #лицарі_духу #їм_творити_молоду_державу #IntoNation

https://uamodna.com/articles/r....ozkazhy-meni-pro-svi

Розкажи мені про свій крим... - Статті - UA Modna
uamodna.com

Розкажи мені про свій крим... - Статті - UA Modna

Розмова з кримцем, який знає, що Крим був українським ще тоді, як Росії й не існувало.

«ЯК ЗРУЙНУВАТИ УКРАЇНУ?», - КЕРІВНИК ЦЕНТРУ ДОНЦОВА ОЛЕГ БАГАН
25 серпня на офіційному порталі Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова керівник організації – теоретик націоналізму Олег Баган оприлюднив статтю, в якій окреслив головні проблеми й ризики, з якими наразі зіткнулась країна.
Одним з гострих питань історик зазначив втрату Україною власної культурної ідентичності, та зросійщення інформаційного-, телепростору: «Багатства країни – спільні, духовний простір – наш». (У теперішньому цивілізаційному контексті – це інформаційний простір). Тому українці повинні твердо відповісти на цю формулу своєю: «Країна спільна, але духовно-культурний простір – наш». … Сьогодні в Україні існує нова загроза переваги в суспільстві нашого «Ольстеру», тобто симбіозу росіян і малоросів, який зумів перетворити великі зрусифіковані міста країни – Київ значною мірою, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Донецьк, великою мірою Суми, Кропивницький, Полтаву, Чернігів, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Кривий Ріг – на форпости й стратегічні помости для наступу на українство. У цих містах плекається висока російська культура, зберігається відокремлена російська ментальність, в них витворюються проросійські та російськомовні інформаційні потоки, формуються політичні й громадські ініціативи, які блокують проукраїнський розвиток держави. Особливо ефективно ці приховано антиукраїнські групи використовують телеканали. Тому вирішальний фронт боротьби за українську ідентичність сьогодні – це боротьба за телепростір».
Водночас, публіцист вів мову про неефективність ліберального вектору в Українських умовах денаціоналізованості. Пояснив тим, що усі успішні ліберальні країни будувались на основі, сформованій століттями націоналізму й консерватизму, а Україна даний рівень суспільного поступу пропустила через роки окупації. «Лібералізм – це значною мірою паразитарна ідеологія. Соціально-політичні, економічні, гуманітарно-культурні програми лібералізму можуть розвиватися тільки на основі сильних традицій консерватизму і націоналізму в певній країні. Лібералізм переміг від середини ХІХ ст. у більшості країн Заходу, коли там вже існували міцні національні держави. Тобто для своїх успіхів він використовує такі чинники суспільної динаміки, які перед ним витворювали європейський консерватизм та націоналізм, як громадянська дисципліна, потужний традиціоналізм, почуття відповідальності і честі перед Батьківщиною, суворе дотримання законності, національна й громадянська солідарність, творча активність і соціальна наступальність, тощо. Лібералізм може розростися і бути корисним, тільки використовуючи сформовану етику консерватизму й динаміку націоналізму. Ні першого, ні другого в Україні нема: консерватизм майже не розвинувся в нас (були кволі спроби галицьких народовців наприкінці ХІХ ст. й інтелектуальні запізнілі інтенції В.Липинського від 1920-х рр.), а націоналізм був докорінно знищений совєтським брутальним терором у 1940-1950-х рр. Наразі повноцінно вони не відродилися».
#націоналізм #ІдеяНації #Донцов #ОлегБаган #IntoNationKyiv #INK
Конспектували: https://www.facebook.com/IntoNationKyiv/
Посилання на матеріал: http://dontsov-nic.com.ua/yak-zrujnuvaty-ukrajinu/

image

ДЕНЬ УКРАИНСКОЙ КУЛЬТУРЫ В МИНСКЕ
18 августа, в столице Беларуси прошло празднование Дня украинской культуры.

На празднике присутствовали творческие коллективы и исполнители из Украины и Беларуси. Присутствующие смогли посетить выставку картин и украинской национальной вышивки, а также познакомились с выдающимися мастерами народного творчества.

Организаторами праздника выступили некоторые белорусские и украинские государственные учреждения. В частности, Минский городской исполком и посольство Украины. А так же несколько общественных организаций.

Автор - В. Юнонский (https://www.facebook.com/junon....sky21?fref=pb&hc ) для https://www.facebook.com/IntoNationKyiv/

image

КИЯНИН СТРІЛЯВ ПО КОЛЕКТОРАМ ЗІ СТАРТОВОГО ПІСТОЛЕТА
Історії про те як на зрозумілих підставах колектори людей позбавляють житла час від часу висвітлюються у ЗМІ. На вулиці Кловський узвіз, 10, вранці 9 серпня чоловік відстрілювався стартовим пістолетом від колекторів, які намагаються його виселити.

Намагалися «віджати» квартиру

Вранці 9 серпня до будинку на Кловському узвозі, 10 зібрався натовп дорослих чоловіків, їх метою було виселити мешканця однієї з цих квартир прямо на вулицю. В той день в тихому столичному дворику було «весело» як ніколи. За їхньою версією один з місцевих заборгував круглу суму грошей. «Вибивали» піднялися, постукали в двері, пояснили, що вони з'явилися його виселяти. Але мешканець на добровільний контакт не йшов. Побачивши таку реакцію в хід пішли дрилі і загрози - колектори вирішили висвердлити замки вхідних дверей та увійти всередину. Чоловік, який перебував усередині квартири у відповідь на це зробив кілька попереджувальних пострілів з пістолета. Почувши всі ці звуки сполошилися сусіди! Вони і викликали поліцію. Правоохоронці в швидкості з'явилися на місце події і стали з'ясовувати деталі. Виявилося, що колектори мають на руках виписку з державного реєстру на нерухомість, а у чоловіка, якого хотіли виселити є рішення суду про арешт на квартиру оскільки служителі Феміди побачили в цій квартирі спроби незаконного заволодіння. З'ясувалося, що один документ суперечить другому. На цьому весь екшен в той день і закінчився. Поліція вилучила документи і взялася перевіряти обидві сторони.

Ось що повідомила нам співробітниця поліції Оксана Тищенко:

-Сусідами була викликана поліція. Було відкрито кримінальну справу за статтею 356 Кримінального Кодексу України «Самоуправство». Кому насправді належить квартира зараз з'ясовують слідчі, вони вивчають документи на квартиру. Ліцензії і статус виселяти ми теж зараз з'ясовуємо. Поки не можна сказати напевно на законних підставах це було чи ні. Вони надавали виписку з Держреєстру про нерухомість, але її також потрібно перевірити.

Коментувати цю ситуацію власник квартири відмовляється, лише говорить про те, що колектори діють незаконно і намагаються у нього відібрати житло без його ж відома:

- Документи на квартиру в мене в порядку. Згідно із законом вона моя. Кредит дійсно є, але я справно його плачу, віднімати її підстав немає. У мене вирішили забрати квартиру!

Ця квартира дійсно знаходиться під заставою в кредит, але рішення суду про те, що ця квартира через борги переходить від одного власника до іншого немає.

І чому такі історії вже не дивують пересічних українців? Здавалося б, що дивного? Взяв в борг, не віддав грошей - ось і квартири позбувся, все більш ніж логічно. Але що якщо копнути глибше? Чисто технічно можна без житла в нашій країні залишити практично кого завгодно. Методи роботи колекторів і їхня законність - дуже сумнівний момент. Нерідкісні випадки, коли «вибивали» просто підробляли документи на нерухомість і будь-яку власність.

Коллектороство один з найефективніших видів бізнесу в кризових умовах


Коротко характеризує продемонстровані методи колекторської роботи адвокат Віктор Решетов:

- Колектори працюють як рейдери в 2000-х. Діють швидко і зухвало, щоб заволодіти майном в дуже стислі терміни і отримати надприбуток, в іншому випадку "проект" - нерентабельний.
Працюють такі фірми як правило за двома моделями: за відсотки і за понад прибутки. Тобто перші наймаються банком або будь-яким кредитором для того, що б стягнути з неплатника борг, в замін віддаючи «вибивальникам» обумовлену заздалегідь суму. А другі повністю викуповують борг і їх мета заробити на викуп якомога більше. Вони небезпечніше через свої методи, оскільки перед жагою наживи НЕ грішать практично нічим. Для таких людей немає нічого святого. Їх мета щось забрати і перепродати набагато дорожче, ніж викупили цей борг.

- Великі колекторські фірми діють за правилам - перевіряють документи, що засвідчують борг, готують позови до суду і здійснюють юридичний супровід. Є контори, які обіцяють повернути борг без судової тяганини. Тут йде в хід психологічний тиск, таємний збір даних на боржника і метод шантажу, - розповідає Олексій Кнутов, співробітник столичної колекторської контори. - Такі фірму беруться за великі борги і дорого цінують свою роботу. Маленькими кредитами - близько 10 - 50 тисяч займаються дрібні конторки. Вони набирають мережу агентів, які працюють під невеликі відсотки. І ці люди дійсно готові на все, щоб отримати свої гроші.
У будь-якому випадку коллекторство як бізнес-схема буде ефективна в Україні ще дуже довго. А все тому, що банки потребують їхніх послуг, як правило банк продаючи будь-якої глухий кредит повертає собі пристойний відсоток грошей не витрачаючи при цьому репутацію. Таким чином колекторські контори є в якомусь сенсі поповнюють банківські бюджети елементами.

Продовження:https://www.facebook.com/IntoN....ationKyiv/posts/1874

image
About

твоє нове медіа