Каткова Елена added new product for sell.
1 month ago
imageimage

Засіб для чищення духовок, витяжок та грилю "Суперсила"

украина· In stock
Price ₴158 (UAH)
Type New

Кухня — це місце, де твориться магія. І в залежності від уміння «чарівників» можуть з’являтися різноманітні страви: від звичайної яєчні до неперевершених тортів. У будь-якому випадку без кухонного обладнання не обійтися. Саме воно допомагає в кулінарних експериментах, але і йому необхідно віддячувати доглядом та постійною чисткою.

Для цього створено засіб для чищення духовок, витяжок та грилю «Супер сила». Він не містить фосфатів, барвників, консервантів, ароматизаторів. Забезпечить ефективне видалення різних забруднень, навіть застарілого жиру та пригару, з побутової техніки — витяжки, духових шаф тощо.Склад
Вода демінералізована, луги 5-15%, неіоногенний ПАР <5%, комплексоутворювач <5%

Як застосовувати
Нанести засіб за допомогою розпилювача на забруднену поверхню. Для горизонтальних поверхонь: через 3 хвилини витерти губкою або щіткою (при застарілих забрудненнях через 10-15 хв). Для вертикальних та похилих поверхонь: відразу ж рівномірно розтерти отриману піну на поверхні за допомогою губки або щітки. Змити оброблену поверхню чистою вологою губкою. Для максимального піноутворення краще наносити засіб через спеціальну пінну насадку та з відстані 20 см.

Перевірити реакцію поверхні із засобом згідно інструкції. Працювати в захисних гумових рукавичках. Уникати потрапляння в очі, в разі потрапляння очі промити водою.

Продажа аккаунтов Facebook и Instagram. Аккаунты: мужские и женские. Имя на латинице или кириллице. Подтверждены по SMS(UA +3). Зарегистрированы с УКР ip Цена 25 грн.
Telegram: +380665979854 Viber: +380501085965 Mobile: +380968572623