"МІС СНД -2018" ТЕТЯНА АКУЛЕНКО ПРО КОРОНУ, ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ І ПРИЗИ


Всього за кілька місяців дівчина з Одеси стала найкрасивішою представницею жіночої статі серед країн СНД. Тетяна Акуленко поспілкувалася з «IntoNation.Kyiv» і розп

 Всього за кілька місяців дівчина з Одеси стала найкрасивішою представницею жіночої статі серед країн СНД. Тетяна Акуленко поспілкувалася з «IntoNation.Kyiv» і розповіла про шляхи на конкурс, особисте життя та інше.

 • Звідки взялась ідея спробувати свої сили на подіумі?

Одного разу на діловій зустрічі, коли обговорювали з колегами юридичні нюанси, прозвучало запитання: «Чи не брала я раніше участь в конкурсах краси?». Пояснили це тим, що я дуже красива, та й до того ж юрист. Я сильно задумалась про це, спробувала себе на «Міс туризм» - і перемогла! Вирішила спробувати себе в цьому ще.

 •  Як ви потрапили на конкурс «Міс СНД - 2018»?

Так склалося, що до участі в конкурсі в мене вже був виграний у Україні титул. Цей конкурс мав проходити в Єревані, але потім був перенесений у Астану, дівчата вже подавали заявки. А я за кілька тижнів до конкурсу побачила рекламу, поцікавилася, зв'язалася з організаторами й з'ясувала, як мені можна взяти участь у конкурсі. Вони мені прислали лист-запрошення на конкурс, після чого я за свої гроші купила квитки в Астану. Проживання, харчування та супутні витрати були за рахунок організаторів.

 

 • Яким був настрій на конкурсі?

Від початку я була націлена на перемогу. Але хочу наголосити на тому, що було дійсно складно. Дівчата, які представляли інші країни були по справжньому красиві, гідні перемоги і дуже талановиті.

 •  У яких умовах жили в Астані?

Ми проживали в готелі «Думан» ПО 2-3 людини. Готель справив дійсно хороше враження. Що стосується охорони, то без їхнього відома ми нікуди не ходили. Ми уклали контракт, що без їх відома й супроводу ні залишати територію готелю, ні когось туди приводити не можна. Під цим підписалися всі учасниці. Також були попередньо узгоджені норми поведінки. Коли ми відвідували громадські місця, з нами цілодобово була охорона, навіть у туалет доводилося ходити в їх супроводі. Але якихось прецедентів, коли її доводилося застосувати за призначенням, слава богу, не траплялося.

 •  Якою була конкуренція на конкурсі?

Конкуренція була сильна. Я думаю, на протязі 10-ти днів кожна задавала собі питання «Хто переможе?». І дати на нього відповідь було по-справжньому важко, перемогти міг хто-завгодно. Одна була красивіша за іншу, інша талановитіша й розумніша. Було дуже цікаво з ними перебувати. На жаль, не можуть бути всі переможцями.

 

 •  Що ви відчували в той момент, коли вам вручали корону?

Гордість за те, що в мене вийшло. Мені просто не вірилося, що це сталося. Все було ніби уві сні.

 •  Опишіть корону як її володарка.

Виграна корона зроблена за спеціальним замовленням  дизайнером Анною Аганесян. Вона єдина в своєму роді, ручної роботи. Прикрашена напівдорогоцінним чеським камінням. Вартість корони від трьох тисяч євро. Зберігаю я її в себе, говорити де вона знаходиться не буду.

 •  Які ще були призи крім корони і квітів?

Мені подарували тур по Європі на 7 днів. Вручили перстень ручної роботи з коштовним камінням. Сертифікат про участь і два дипломи.

 • Щодо перснів... Ваше серце вільне?

 Я поки що оцінюю кандидатів.

 • Намагався з вами познайомиться хто то в Астані?

Знайомитись намагалися багато разів. У мене не було можливості як мінімум спілкуватися, а як максимум -зустрічатися. Оскільки я була повністю задіяна десь на заходах. Все було розписано по хвилинах. На особисте життя не залишалося часу. Фанатично налаштованих чоловіків не було. Найбільше хотілося поспати й відпочити. Це все було стомлююче. Кожен день був дуже насичений.

 • Які у вас параметри?

Зріст - 172 см, вага - 54 кг, груди - 88 см, талія - 63, стегна - 90.

 •  Як вам вдається бути красивою?

 Я багато доглядаю за собою, відвідую косметолога. Найголовніше - це правильне харчування, я вживаю тільки здорову їжу, до того ж досить давно. Завжди слідкую за режимом, здоровий сон перш за все. Ну й, звичайно, заняття спортом: біг, тренажерний зал, плавання й розтяжка.

 • Які заходи відвідали під час конкурсу?

У нас були виїзди за місто,  футбольний матч, похід в клуб, караоке,відвідали  будинок-інтернат, де були діти з синдромом дауна. Це було дуже важко й зворушливо. Ми проводили час, дарували подарунки. Було багато фотосесій, репетицій. Були вечері та виїзні обіди.

 • Що вам допомогло перемогти?

Я стала обличчям Аквапарку в Астані, також мене опублікував готель «Думан» і була публікація на офіційному сайті футбольного клубу «Астана». Це мені допомогло якось виділитися й у підсумку - перемогти.

 • У чому полягала особливість конкурсу «Міс СНД-2018»?

Особливість цього конкурсу була в тому, що дівчат вибирали не просто за модельним параметрам, по зовнішності і т.д., а враховувалися внутрішні якості дівчат, їх вміння подавати себе в суспільстві. Важливим було мистецтво спілкування й дружелюбності. Звертали увагу, чи націлена претендентка на допомогу людям.

 • Кілька слів про враження від конкурсу ...

Враження від конкурсу у мене залишилися тільки позитивні. Він проводився на найвищому рівні, відчувалася справжня команда, з нами працювали професіонали. Вони про нас дбали, допомагали, давали нам відчути, що ми немов у рідному місті, в сім'ї. Кожен день був розписаний з ранку й до вечора. В кінці кожного дня ми розповідали враження про проведені заходи. З нами проводили безліч тренінгів: нас навчали не лише ході, моделінгу, з нами працювали психологи, нас готували як до перемоги так і поразки. Пояснювали, що життя йде, що потрібно прагнути до чогось далі, що це всього лише конкурс. Потрібно правильно усвідомлювати й сприймати період в житті. З нами працювали 2 фотографа й 1 відеооператор. Нас знімали, за нами стежили організатори конкурсу.

 •  Що можете сказати про конкурсанток?

З 19 дівчат, які були представницями різних країн, всі були гідні перемоги й дуже красиві. Цей конкурс мав на увазі лише один титул - Міс СНД. Тут не було другорядних титулів. Крім того я отримала «Міс посмішка».

 • Хто підтримував Вас?

Моя сім'я, мої друзі, колеги, мої одногрупники, однокласники, викладацький склад, мій танцювальний колектив «Шарм» з Шостки. Ці люди завжди мене підтримували й писали мені. Але я хочу зазначити, що також отримала величезну підтримку від людей з Казахстану. Ми завітали на футбольний матч ФК «Астана», до мене приходили місцеві діти й просили дозволити сфотографуватися. Дуже багато людей за цим конкурсом стежили. У Казахстані сильно розвинена модельна індустрія, у них це все сильно популяризується. Великі білборди, реклама скрізь - люди знали про конкурс. В аеропорту, перед моїм відльотом, до мене підходили й фотографувалися, було приємно бачити таку реакцію.

 •  Які плани на майбутнє?

 Головне, - не відзначити мій тріумф, а використовувати його в подальшому, якось реалізувати. У мене є плани, про які я не хочу говорити. Я збираюсь поєднувати й далі те, чим займаюся, хочу братися за багато речей і досягати більшого. Йти вперед і не здаватися. Я дуже активна дівчина й, сподіваюся, що у мене все вийде. Зараз в модельному бізнесі у мене більше планів, перспектив і можливостей, ніж раніше.

 •  Модель і конкурсантка це різні поняття?

Коли говорять, що конкурси краси для моделей - я не погоджуюсь. Модель і конкурс краси це дещо різні речі. На конкурсі краси вибирають не просто модель, а щось більше. Краса це як ваза, вона повинна бути не просто красива, а ще й наповнена. Модель буде виглядати на подіумі красиво, але конкурс краси існує з метою виявити щось більше.

 

https://www.facebook.com/IntoNationKyiv/